ЩИРІ ВІТАННЯ НАПЕРЕДОДНІ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА – ДНЯ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!

Кожного року третьої неділі червня в Україні відзначають День медичного працівника – свято тих, хто присвятив себе благородному покликанню рятувати життя людей. Як ніколи важливою та відповідальною ця професія є сьогодні, у складний воєнний період, адже медики – справжні янголи-охоронці, які з перших днів війни стали на варті життя та здоров’я українців як на передовій, так і в тилу.

Шановні медичні працівники Центру первинної медико-санітарної допомоги Ямницької територіальної громади!

Від усієї громади низький уклін вам за щоденну виснажливу працю, професіоналізм, милосердя й турботу про здоров’я наших мешканців. Зичимо мирного неба, благополуччя, добра, міцного здоров’я та витримки, і нехай Господь завжди допомагає кожному з вас у цій нелегкій та неоціненній справі.

З повагою і вдячністю

Голова Ямницької територіальної громади