У ЯМНИЦЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОЙШЛИ ДВА ФУТБОЛЬНІ ТУРНІРИ НА ПІДТРИМКУ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

У неділю, 22 травня, у с. Рибне було проведено товариський турнір з футболу, організований на підтримку української армії. Учасниками зустрічі були команди ФК “Легіон” (Майдан), ФК Боднарів, ФК “КіК” (Рибне) та ФК Сілець.

На спортивному заході були присутні мешканці та гості села. Головним арбітром матчів був ініціатор заходу, головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Ямницької ТГ Андрій Драганчук. Поділені жеребом команди змагалися між собою у двох матчах, які визначили учасників матчу за ІІІ місце та фінального двобою. У першому матчі з рахунком 3:2 зіграли ФК “Легіон” та ФК Боднарів. У другому – з результатом 3:1 зустрілися ФК “КіК” та ФК Сілець. У матчі за третє місце ФК Сілець переміг ФК Боднарів з рахунком 3:2. Фінальна зустріч між  ФК “КіК” та гравцями ФК “Легіон” завершилася з рахунком 3:2 і визначила чемпіонів, якими стала команда ФК “Легіон” села Майдан.

У підсумку проведення турніру зібрано 10 500 грн., які будуть передані на потреби ЗСУ.

Крім того, у неділю, 12 червня, на стадіоні с. Майдан пройшов ХІV Турнір ветеранських команд з футболу, присвячений пам’яті гравця Богдана Шуляра. Цьогоріч дійство відбувалося на підтримку Збройних сил України, які захищають нашу Державу від російського окупанта на фронті війни.    На турнірі були присутні голова Ямницької територіальної громади Роман Крутий, депутати сільської ради Олег Драганчук, Михайло Третяк, Михайло Зелінський, громадськість села та гості.

Традиційний для Майдана спортивний захід проводять уже чотирнадцятий рік поспіль. Зазвичай у ньому беруть участь ветерани (40+) прикарпатського футболу, які мають за своїми плечами досвід виступів у вищій, першій, другій лігах України, кращі ветерани області. Змагання організували сини Михайло та Роман Шуляри, які колись виступали за футбольні команди Прикарпаття, а також друзі Андрій Драганчук і Василь Ковальчук.

Учасниками змагань цього року були чотири команди ветеранів: ФК “Нафтовик” (Долина), ФК “Газовик” (Богородчани), ФК “Тисячка” (Калуш), ну і звісно господарі поля ФК “Легіон” (Майдан). Турнір проходив за кубковою системою. За регламентом змагань поділені жеребом команди зіграли у півфінальних парах матчі, які мали визначити фіналістів турніру. У першому матчі ФК “Газовик” переміг ФК “Тисячка” з рахунком 2:0. Друга гра між ФК “Нафтовик” та ФК “Легіон” завершилася перемогою долинської команди після серії післяматчевих 11-метрових ударів – 5:4. У матчі за ІІІ місце “Тисячка” зустрілася з командою ФК “Легіон” – господарями турніру, які перемогли з рахунком 5:2 і стали бронзовими призерами. А перемогу в змаганнях виборола команда ФК “Газовик” (Богородчани), обігравши ФК “Нафтовик” (Долина) з рахунком 5:1.

Після завершення матчів до футболістів і вболівальників звернувся сільський голова Роман Крутий:

“Дуже важливою сьогодні є підтримка наших бійців на передовій, тому щиро дякуємо усім, хто причетний до організації й проведення цього спортивно-благодійного заходу. Кожен з нас сьогодні розуміє, що спільними зусиллями, крок за кроком, ми щодня наближаємо нашу перемогу над ворогом

Опісля призерів турніру нагородили кубками, медалями, грамотами і відзнаками в різних амплуа.

Під час проведення ХІV Турніру ветеранських команд з футболу, присвяченого пам’яті гравця Богдана Шуляра вдалося зібрати на підтримку Збройних сил України 10 000 грн.

ФОТОЗВІТ