ВІТАЄМО ДОВГОЖИТЕЛІВ СІЛ ЯМНИЦЯ ТА МАЙДАН З ЮВІЛЕЄМ

У неділю, 05 червня 2022 р., поважних 90 літ виповнилося одразу двом довгожителькам Ямницької територіальної громади – ямничанці Євгенії Миколаївні Томусяк та мешканці с. Майдан Марії Олексіївні Яремич. З нагоди свята у гості до іменинниць завітав сільський голова Роман Крутий, а в Майдані ювілярку поздоровляла також староста села Марія Зелінська.

Пані Євгенію та пані Марію привітали з такою знаковою датою, побажали миру, міцного здоров’я, наснаги, затишку в домі, достатку та Божої опіки і в подарунок до Дня народження вручили довгожителькам грамоти й подяки.

“Гордимося тим, що у нашій громаді проживають такі поважні ювіляри. Вітаємо Вас і складаємо щирі слова вдячності за самовіддану й невтомну багаторічну працю та життєву мудрість. Бажаємо у доброму здоров’ї дочекати ще й столітнього ювілею!”, – звертався до іменинниць сільський голова.

ПРИВІТАННЯ ТОМУСЯК ЄВГЕНІЇ МИКОЛАЇВНИ

ПРИВІТАННЯ ЯРЕМИЧ МАРІЇ ОЛЕКСІЇВНИ