ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ, БЮДЖЕТУ, ПЛАНУВАННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ІНВЕСТИЦІЙ ТА МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА

У понеділок, 20 червня 2022 р., у приміщенні Ямницької сільської ради за участю голови Ямницької територіальної громади Романа Крутого відбулося засідання постійної комісії сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

На засіданні розглянули наступне:

1. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
  2. Про надання пільг із сплати орендної плати за землю на період воєнного стану.
  3. Про встановлення інших податків та зборів.
  4. Про встановлення розміру ставки туристичного збору.
  5. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку.
  6. Про затвердження фінансового звіту за  2021 рік комунального некомерційного підприємства “Центру первинної медико-санітарної допомоги” Ямницької сільської ради.
  7. Про затвердження фінансового плану на 2022 рік зі змінами комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Ямницької сільської ради.
  8. “Про структуру та штатну чисельність Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Ямницької сільської ради”.
  9. Про виконання бюджету Ямницької сільської територіальної громади за І-ий квартал  2022 року.
  10. Інші питання.

Після розгляду усіх питань порядку денного комісією були прийняті відповідні рішення.