ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

У четвер, 16 червня 2022 р., за участю сільського голови Романа Крутого відбулося засідання постійної комісії Ямницької сільської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

На порядку денному засідання комісія розглянула наступне:

1. Про надання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів місцевого значення.
  2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність.
  3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності для розміщення дитячих/спортивних майданчиків
  4. Про дозвіл на виготовлення містобудівної документації (детальний план території).
  5. Про затвердження містобудівної документації (зміни до генерального плану, детального плану території).
  6. Про внесення змін в попереднє рішення сільської ради.
  7. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність.
  8. Про продовження (поновлення) договору оренди землі.
  9. Про затвердження актів комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.
  10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
  11. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення та надання земельних ділянок в оренду.
  12. Різне.

Після детального розгляду кожного з питань комісією були прийняті відповідні рішення.