ЗАКЛАДИ ОСВІТИ ЯМНИЦЬКОЇ ТГ ОТРИМАЛИ ДОПОМОГУ ВІД ДИТЯЧОГО ФОНДУ ООН (UNICEF)

   До Ямницької територіальної громади надійшла благодійна допомога від дитячого фонду ООН (UNICEF) в Україні – різноманітний спортивний інвентар та шкільне приладдя для дітей.

   Засоби для навчання було передано у користування для Ямницького та Павлівського ліцеїв, а також Сілецької, Тязівської і Майданської гімназій.

   Серед отриманого: футбольні і волейбольні м’ячі,  волейбольні сітки, жилетки для команд, скакалки, насоси для м’ячів, інтерактивні ігрові набори, ручки, олівці, крейди, блокноти, циркулі, фарби тощо. Дані засоби для навчання будуть спрямовані  для забезпечення освітнього процесу й дозвілля учнів, дозволять урізноманітнити шкільні заняття, зробити їх більш цікавими та інформативними.

      Благодійна допомога від міжнародної спільноти надійшла у громаду за підтримки дитячого фонду ООН (UNICEF) в Україні, громадської організації “Сильно” та відділу проектів Ямницької сільської ради.

   Сільський голова Ямницької ТГ Роман Крутий зазначає:

Завдяки такій допомозі наші діти будуть додатково забезпечені потрібними речами для навчання, дозвілля та фізичного розвитку, тому ми щиро вдячні дитячому фонду UNICEF та громадській організації “Сильно” за надану підтримку”.