ДІТИ ПРОДОВЖУЮТЬ ПІДТРИМУВАТИ ЗСУ

У Ямницькій територіальній громаді найменші жителі продовжують підтримувати Збройні Сили України. Нещодавно юні патріоти с. Ямниця вкотре принесли у Ямницьку сільську раду кошти на допомогу українським Захисникам.

Учасники блокпоста біля залізничного мосту пожертвували на українську армію 628 грн., а юні мешканці вул. Смицнюка та пров. Залізничний передали 486 грн.

Учасники блокпоста біля залізничного мосту
Учасники блокпоста вул. Смицнюка та пров. Залізничний

За дані кошти загальною сумою 1114 грн. на потреби військовослужбовців ЗСУ було придбано дощовик, а залишок використано на послуги Нової пошти та закупівлю пакетів для доставки гуманітарної допомоги на передову.

“Від імені всієї громади дякуємо нашим найменшим мешканцям за їхню активність та зусилля для спільної перемоги. Українська нація продовжує боротьбу, щоби прогнати окупанта зі своєї землі. Ми пишаємося нашими дітьми. Слава Україні! Героям Слава!”– зазначив сільський голова Роман Крутий.