ДОПОМОГА ВІД ПАРТНЕРІВ ТА ДРУЗІВ З РУМУНІЇ

    Ямницька територіальна громада отримала вантаж з товарами першої необхідності від партнерів та друзів з Румунії. Дану гуманітарну допомогу буде направлено на підтримку військових Збройних Сил України та всіх потребуючих.

   В рамках міжнародного співробітництва з м. Ардуд (повіт Сату-Маре, Румунія), сприяння міського голови Овідіу Маріуса Думи та небайдужих мешканців міста м. Ардуд у нашу громаду доставлено продукти харчування тривалого зберігання, консерви, засоби гігієни, дитячі підгузки, одяг, каремати та спальні мішки.

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ВІД М. АРДУД. ФОТОЗВІТ

     Ще один вантаж з товарами першої необхідності надійшов від дружньої до нашої громади румунської комуни Тарна-Маре (повіт Сату-Маре, Румунія), за підтримки голови комуни Маріани-Моніки Собіус та мешканців комуни. Серед отриманого, зокрема: намети, медичні засоби, продукти харчування тривалого зберігання, крупи, консерви, засоби гігієни, антисептичні засоби та рушники.

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ВІД ҐМІНИ ТАРНА-МАРЕ. ФОТОЗВІТ

   “Уже восьмий місяць в нашій країні триває війна, і українці мужньо боронять свої землі від ворога. Ми щиро дякуємо іноземним партнерам та друзям, які не залишаються осторонь та продовжують допомагати у цей нелегкий воєнний період і таким чином підтримувати українське військо та всіх потребуючих, – зазначає сільський голова Роман Крутий. –  Висловлюємо вдячність нашим румунським партнерам – міському голові міста Ардуд Овідіу Маріусу Думі, генеральному секретарю та голові Сатумарської філії Союзу українців Румунії Ірині Любі Горват, а також новим друзям нашої громади – комуні Тарна-Маре на чолі з головою комуни Маріаною-Монікою Собіус та всім небайдужим мешканцям повіту Сату-Маре. Увесь гуманітарний вантаж, що прибув у громаду, ми спрямовуємо на підтримку військових Збройних Сил України та тих, хто потребує допомоги.