21 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ В УКРАЇНІ

Шановні жителі Ямницької територіальної громади!

Сьогодні, 21 листопада, відзначається особливий день для українського народу – День Гідності та Свободи – національне свято вшанування громадянського подвигу українців, які патріотично стали на захист демократії, прав, свобод і національних інтересів своєї держави та її європейського вибору.

Цього дня відбулися дві важливі події, Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року, які розпочали новий відлік історії нашої країни. А в умовах сьогодення, коли на рідні землі ступив ворог, ми змушені продовжувати боротьбу, захищати від російського агресора нашу незалежність та територіальну цілісність. Зараз, як ніколи,  кожен українець усвідомив, що Гідність і Свобода є важливим дорогоцінним даром. Теперішня війна – це новий Майдан, але вже у межах всієї країни. Символічно гаслом Дня Гідності та Свободи цьогоріч є доленосні слова: “Вистояли на Майдані – переможемо у війні!”

Згадаймо нині подвиги всіх борців за волю Української держави: від запорізьких козаків до сучасних Захисників України.  Особлива шана, честь, хвала та безмежна вдячність за незламну силу волі, мужність і відвагу всім українським військовослужбовцям, котрі продовжують захищати нашу Державу на передовій.

Відзначення Дня Гідності та Свободи збіглося у даті з великим християнським святом – Собором Архистратига Михаїла. Тож бажаю усім нам мирного неба над українською землею, міцного здоров’я, родинної злагоди та незламної віри у щасливе майбутнє і Перемогу України. Нехай Господь береже Батьківщину і кожного з нас!

Слава Україні! Вічна слава Героям, котрі полягли за свободу рідної землі!

Голова Ямницької територіальної громади

Роман Крутий