БЛАГОДІЙНИЙ ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

   У суботу, 05 листопада 2022 р., в Ямницькій територіальній громаді відбувся благодійний турнір з міні-футболу на підтримку Збройних Сил України. Жереб поділив шість команд-учасниць з населених пунктів громади на дві групи, які виборювали місця у півфінал на міні-футбольних майданчиках у селах Ямниця (група А) та Тязів (група В).

   У футбольному протистоянні в Ямниці серед команд групи “А” перший матч з рахунком 2:2 зіграли команди “Рибак” – АСК з ФК “Сілець”. У другому – ФК “Сілець” поступився команді “Адміністрація” з рахунком 5:0. Третя гра у групі “А” відбулася між “Адміністрацією” та “Рибак” – АСК, і завершилася нічиєю з рахунком 4:4. До слова, у складі команди “Адміністрація” учасниками турніру були сільський голова Роман Крутий, секретар ради Юрій Проценко, староста с. Павлівка Іван Вацеба, а також працівники сільської ради.

    Тим часом футбольні баталії між командами у групі “В”, які проходили в Тязеві, показали наступні результати. Команда ФК “Вихор (Ямниця)” у першій грі забила 8 м’ячів команді ФК “Тязів”, завершивши поєдинок з рахунком 8:1. Другий матч, у якому зустрілися ФК “Тязів” та ФК “Сокіл (Павлівка)”, завершився з рахунком 3:2 на користь павлівчан. Третю гру в нічию з рахунком 3:3 зіграли команди ФК “Вихор (Ямниця)” та ФК “Сокіл (Павлівка)”.

   Наступні етапи змагань відбулися у Ямниці. Матч першого півфіналу між командою “Адміністрація” та ФК “Сокіл (Павлівка)” зіграли в нічию – 4:4. Опісля за серією пенальті переможцем першого півфіналу стала команда “Адміністрація”. Протистояння другого півфіналу між командами “Рибак” – АСК та ФК “Вихор (Ямниця)” увінчалося перемогою “вихорців” з рахунком 3:5. У матчі за третє місце зустрілися ФК “Сокіл (Павлівка)” та команда “Рибак” – АСК, яка перемогла суперників з рахунком 4:3. У фінальній грі за першість змагалися команда “Адміністрація” та ФК “Вихор (Ямниця)”. Матч завершився нічиєю 3:3. Після ряду пенальті визначився переможець – команда ФК “Вихор (Ямниця)”. 

    Під час урочистого завершення спортивного дійства сільський голова Роман Крутий привітав та нагородив призерів, подякував учасникам за дружню гру та усім, хто долучився до проведення у Ямницькій громаді благодійного турніру з міні-футболу на підтримку ЗСУ. Також очільник громади наголосив на важливості підтримки українських військовослужбовців:

Дуже важливою сьогодні є допомога нашим бійцям на передовій, тому щиро дякуємо усім, хто причетний до організації й проведення цього спортивно-благодійного заходу. Кожен з нас розуміє, що спільними зусиллями, крок за кроком, ми щодня наближаємо нашу перемогу над ворогом”.

    У результаті змагань золотим призером благодійного турніру став ФК “Вихор (Ямниця)”, срібло здобула команда “Адміністрація”, бронзу виборов “Рибак” – АСК. Призери були нагороджені кубками, інші команди – подяками за участь. Окремих гравців відзначили у номінаціях: “Кращий воротар” – Максим Сабада (команда “Адміністрація”), “Кращий бомбардир” – Андрій Іваночко (ФК “Вихор (Ямниця)”), “Кращий гравець” – Любомир Ринзак (команда “Рибак” – АСК). Подякою також було відзначено суддю-хронометриста турніру Ігоря Презляту за допомогу під час проведення змагань.

    У підсумку благодійного турніру з міні-футболу в Ямницькій ТГ вдалося зібрати на підтримку Збройних Сил України 11 000 грн, які будуть спрямовані на допомогу українським військовослужбовцям.

ФОТОЗВІТ: