ПУНКТИ ОБІГРІВУ В ЯМНИЦЬКІЙ ГРОМАДІ

З метою попередження випадків переохолодження людей під час сильних морозів, у Ямницькій ТГ на базі установ КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” у робочі дні з 08:00 до 17:00  год. діятимуть стаціонарні пункти обігріву. Усі вони забезпечені необхідними медикаментами та засобами індивідуального захисту, і сюди може звернутися кожен, хто потребуватиме допомоги під час зниження температури повітря у морозні дні. В разі потреби та залежно від погодних умов, час функціонування пунктів обігріву буде коригуватися.

ПЕРЕЛІК ДЕННИХ СТАЦІОНАРНИХ ПУНКТІВ ОБІГРІВУ В ЯМНИЦЬКІЙ ТГ:

1. Ямниця, амбулаторія ЗПСМ, вул. Галицька, 36
  2. Павлівка, амбулаторія ЗПСМ, вул. Шевченка, 116
  3. Сілець, ФАП, вул. Зузука, 7
  4. Тязів, ФАП, вул. Шевченка, 4
  5. Рибне, ФАП, вул. Франка, 57 А
  6. Майдан, ФАП, вул. Лесі Українки, 1
  7. Нова Гута, ФАП, вул. Суха Ліщина, 1

Стаціонарні пункти обігріву у громаді створено, відповідно до рішення Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Ямницької сільської ради від 17.11.2022 року.