ТЯЗІВЧАНИ ПОЖЕРТВУВАЛИ ЗАКОЛЯДОВАНІ КОШТИ НА ПІДТРИМКУ ЗАХИСНИКІВ

Протягом Різдвяних свят у селі Тязів представники культурної сфери, школярі та активна молодь організували святковий вертеп, колядували, у Старий Новий рік від хати до хати водили Маланку, а зібрані пожертви передали в Ямницьку сільську раду на підтримку військовослужбовців ЗСУ.

У віншуваннях з колядою славили народження Сина Божого і бажали миру Україні в Новому році представники тязівського будинку культури, учасники Молодіжної ради Тязева та учні Тязівської гімназії. Святкова коляда, вертепне дійство і Маланка на підтримку ЗСУ були представлені зокрема у церкві Архистратига Михаїла, у Тязівському старостинському окрузі та в оселях мешканців села.

Заколядовані пожертви загальною сумою 35 800 грн. тязівчани передали у Ямницьку сільську раду: вертеп Молодіжної ради – 20 800 грн., Тязівська Маланка за участю представників будинку культури – 10 000 грн. та колядники Тязівської гімназії – 5 000 грн. Усі кошти будуть спрямовані на підтримку українського війська, про що поінформуємо додатково.

Сільський голова Роман Крутий подякував активістам села Тязів за збереження українських традицій, небайдужість та підтримку Захисників, завдяки якій ми щодня наближаємо спільну Перемогу.

ФОТОЗВІТ. ВЕРТЕП МОЛОДІЖНОЇ РАДИ С. ТЯЗІВ

ФОТОЗВІТ. КОЛЯДНИКИ ТЯЗІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ