ЗВІТ ПРО ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

Підтримка українського війська триває, адже мешканці нашої громади, волонтери, жертводавці та усі небайдужі продовжують надавати свою допомогу Захисникам. У листопаді та грудні 2022 року в Ямницькій ТГ відбулися культурно-мистецькі та спортивні заходи, під час яких спільними зусиллями зібрано кошти на підтримку військовослужбовців Збройних Сил України: 05 листопада 2022 р. пройшов благодійний турнір з міні-футболу серед команд ТГ (зібрано 11 000 грн), 06 листопада 2022 р. відбувся Вечір патріотичної пісні (зібрано 12 064 грн), а 06 грудня 2022 р. у Ямницькому ліцеї проведено благодійний шкільний ярмарок (зібрано 64 614 грн). Крім того, до підтримки воїнів долучилася парафія Св.Миколая с. Ямниця – з нагоди відзначення великого християнського свята Миколая Чудотворця спільними зусиллями священнослужителів та парафіян церкви, а також катехитичної школи при храмі для допомоги ЗСУ було складено пожертви у сумі 18 000 грн та 100 євро. А під час Різдвяних свят учасники катехитичної школи організували вертепне дійство, з яким відвідали оселі мешканців Ямниці і зібрані 21 228 грн передали у Ямницьку сільську раду для допомоги воїнам.

Загальна сума коштів для допомоги українській армії склала 126 906 грн та 100 євро. Інформуємо, куди ці пожертви були спрямовані.

Кошти, зібрані під час благодійного турніру з міні-футболу та Вечора патріотичної пісні, у сумі 23 064 грн залучено до придбання позашляховика LAND ROVER для одного з військовослужбовців нашої громади.

Попередньо авто було відремонтовано, освячено і вже передано захисникам на фронт для виконання бойових завдань. На ремонт даного транспортного засобу та на пальне для його доставки у зону бойових дій було витрачено 18 000 грн та 100 євро, зібрані жертводавцями ямницької церкви Св. Миколая:

• Послуги з ремонту автомобіля – 15 641,99 грн

• Купівля дизпалива – 3584,60 грн, 540,00 грн, 2240,00 грн

Кошти у сумі 64 614 грн., зібрані під час благодійного ярмарку у Ямницькому ліцеї, залучено до купівлі автозапчастин, шин, дизпалива, ремонту автомобіля, придбання саундмодераторів та інших необхідних нашим військовослужбовцям речей, які передано на передову, з метою підтримки їх у відповідальній справі захисту України від ворога:

• Придбання необхідних речей на фронт (батарейки, подовжувачі, електрогірлянда, плівка у рулоні, мішки для сміття) – 9073,50 грн, 1251,00 грн, 202,80 грн
  • Купівля воскових свічок – 4354,00 грн
  • Придбання шин для авто – 14 769,00 грн

• Купівля окопних свічок – 5 430,00 грн

• Послуги з ремонту авто – 6850,00 грн, 1300,00 грн

• Придбання автозапчастин – 6170,00 грн, 2673,00 грн, 146,00 грн

• Купівля саундмодераторів для зброї – 7000,00 грн

• Купівля дизпалива – 2968,00 грн, 2681,84 грн

Пожертви у сумі 21 228 грн, зібрані учасниками вертепу катехитичної школи при храмі Св. Миколая, були передані ямничанину-волонтеру Дмитру Матківському для їхнього залучення до придбання автомобіля одному з військовослужбовців нашої громади.

Голова Ямницької територіальної громади Роман Крутий висловлює безмежну вдячність кожному, хто долучився до надання цієї суттєвої допомоги для наших Захисників, яку вдалося реалізувати завдяки спільним зусиллям усіх небайдужих, а це зокрема: учасники турніру з міні-футболу, відвідувачі вечора патріотичної пісні та шкільного ярмарку в Ямницькому ліцеї, мешканці Ямниці, парафіяни храму Св.Миколая та учасники катехитичної школи при церкві, митрофорний проієрей о. Богдан Курилів, сотрудник парафії о. Ярослав Рожак, художній керівник вертепу п. Ольга Рожак шкільна родина Ямницького ліцею на чолі з директоркою Йорданою Лесів, вчителі, учні та батьки, партнери з Румунії – голова м. Ардуд п. Овідіу Маріус Дума (Ovidiu Marius Duma), головний архітектор міської ради м. Ардуд п. Мік Калінус (Mic Calinus), ямничани-волонтери Віталій Мухтаров, Юрій Жирик, Олег Зуб’як, Володимир Наконечний, Дмитро Гаврилюк, а також Ямницька сільська рада.

“Переконаний, саме завдяки такій єдності українського народу, нашим спільним зусиллям та підтримуючи Захисників, ми обов’язково разом переможемо ворога. Слава Україні! Героям слава!”, – наголосив Роман Крутий.