ПАРТНЕРИ ЯМНИЦЬКОЇ ГРОМАДИ З ҐМІНИ СВЬОНТКИ НАДАЛИ ЧЕРГОВУ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ

Партнерські відносини Ямницької територіальної громади та ґміни Свьонтки Ольштинського повіту Вармінсько-Мазурського воєводства Республіки Польща, скріплені офіційним Меморандумом про співпрацю, тривають майже п’ять років. З того часу за участю обох сторін було реалізовано чимало спільних проектів взаємної підтримки. А з початком повномасштабного вторгнення рф польські друзі від перших днів війни висловили свою солідарність з українським народом та неодноразова надали Ямницькій територіальній громаді гуманітарну підтримку, яка була спрямована на потреби українського війська, внутрішніх переселенців та всіх потребуючих.

Нещодавно Ямницьку ТГ особисто відвідав війт ґміни Свьонтки Славомір Ковальчик разом з координатором ґміни з питань спорту Каролем Тухевічем. Цього разу партнери з Польщі знову передали в громаду черговий гуманітарний вантаж: три коліматорні і два тепловізійні приціли для зброї, генератор електроенергії, медичні засоби, консерви та засоби гігієни.

Крім того, в рамках міжнародної співпраці польські друзі передали для вогнеборців пожежної частини, що дислокується в Ямниці, пожежне обладнання – шланги для мотопомп (моторних насосів) Bezalin W 75-20-ŁA та W 52-20-ŁA.

Голова Ямницької територіальної громади Роман Крутий подякував друзям з-за кордону за солідарність і за надану протягом воєнного періоду підтримку, що була спрямована на допомогу військовослужбовців ЗСУ та всіх потребуючих: Від початку війни наші партнери з Польщі підставили своє дружнє плече і запропонували допомогу. Від усієї громади і від імені наших військовослужбовців висловлюємо щиру вдячність. Віримо, що з такою підтримкою ми спільно переможемо агресора”.