ВОЇНАМ НА ФРОНТ ДОСТАВЛЕНО ЩЕ ЧОТИРИ АВТО

   Підтримка українського війська продовжується – для наших захисників на передовій вдалося передати ще 4 автомобілі разом з гуманітарною допомогою.

   Так у зону бойових дій на підтримку ЗСУ доставлено позашляховик HYUNDAI. Реалізували дану ініціативу, зокрема посприяли у придбанні, ремонті та доставці авто спільними зусиллями небайдужі мешканці Ямниці, волонтери Віктор Будяк, Богдан Заславський, Володимир Чух, Андрій Паркулаб, Любомир Ринзак, Віталій Мухтаров, Юрій Жирик, Роман Наконечний, а також Ямницька сільська рада. Разом із транспортним засобом воїнам на фронт було передано медикаменти, продукти харчування та інші необхідні речі.

   Жителі с. Павлівка, відгукнувшись на звернення своїх односельчан-військовослужбовців, зібрали кошти, придбали, відремонтували та доставили на передові позиції два кросовери NISSAN. Разом з тим Захисникам було передано гуманітарну допомогу. Добру справу організовано спільними зусиллями старости Івана Вацеби, депутата Михайла Третяка, павлівчанина Олега Боднарчука, мешканців Павлівки, а також Ямницької сільської ради.

    У с. Сілець спільними зусиллями вдалося посприяти одному з військовослужбовців у придбанні, ремонті та доправленні на передову разом із гуманітарною допомогою позашляховика MITSUBISHI. Долучилися до реалізації доброї ініціативи для воїна, депутати громади Юрій Проценко, Михайло Юркевич, Любов Гнатковська, староста с. Сілець Інна Дейдей, діловод Віталія Олійник, ФК “Сілець”, педагог-організатор Сілецької гімназії Оксана Панчишак та педагогічний колектив закладу, художний керівник Будинку культури с. Сілець Галина Бибик, небайдужі мешканці, а також Ямницька сільська рада.

    Сільський голова Роман Крутий висловлює щиру вдячність кожному, хто надав цю вагому гуманітарну підтримку для наших військовослужбовців, зокрема, мешканцям, волонтерам, депутатам і старостам Ямницької ТГ, партнерам з Румунії, а також усім, хто продовжує допомагати у тилу і з кожним днем наближувати нашу спільну перемогу. Тепер усі чотири транспортні засоби служитимуть нашим захисникам під час виконання бойових завдань на фронті війни.