ЯМНИЦЬКА ГРОМАДА ВТРАТИЛА ГЕРОЯ. ВІЙНА ЗАБРАЛА ЖИТТЯ ЗАХИСНИКА З ЯМНИЦІ ІГОРЯ КУШНІРЕНКА

   Знову трагічна звістка сколихнула Ямницьку територіальну громаду. Від важкої травми, отриманої на війні під час виконання бойового завдання, помер Захисник із с. Ямниця ІГОР КУШНІРЕНКО на позивний “Добряк”.

   Народився Ігор Васильович Кушніренко 21 червня 1978 р. в Ямниці. Від самого початку неоголошеної війни в зоні АТО (ООС), ризикуючи власним життям, він пішов на Схід України оберігати наше мирне небо. А коли розпочалося повномасштабне вторгнення, у квітні 2022 р. Герой став на захист рідної Батьківщини від загарбників.

   Будучи старшим лейтенантом, Ігор Кушніренко служив на передовій командиром кулеметного взводу стрілецької роти однієї з військових частин. У січні 2023 р. Захисник отримав важке поранення у зоні бойових дій поблизу м. Соледар Донецької області, відтоді перебував на лікуванні. На жаль, 15 березня 2023 р. серце нашого земляка зупинилося від отриманих важких травм.

   Усією громадою висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким Захисника,  який віддав своє життя, оберігаючи Вітчизну. Вічна пам’ять, вдячність і слава загиблому Герою України!

   Про церемонію прощання та чин похорону буде повідомлено додатково.