ЗАХИСНИК ІЗ ЯМНИЦЬКОЇ ГРОМАДИ НАГОРОДЖЕНИЙ ВІДЗНАКОЮ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

    Військовослужбовець із с. Сілець Любомир Геник отримав з рук Президента України Володимира Зеленського відзнаку – орден “За Мужність” III ступеня.

   Нагородили Захисника із Ямницької громади в одному з госпіталів Львівщини, куди в рамках робочої поїздки завітав Президент, аби провідати поранених бійців.

   Солдат Любомир Геник став на захист своєї країни добровольцем у перші дні повномасштабної війни. З липня 2022 р. воював на Донеччині. Важкого поранення зазнав у боях проти окупанта під Соледаром. За словами Любомира, найбільше його бажання зараз – це успішне повернення додому з Перемогою усіх його побратимів.

   Сільський голова Роман Крутий від імені всієї громади висловлює щиру вдячність воїну із Сільця за мужність, сміливість та оборону України від ворога.

 “Дякуємо Захиснику за мужнє виконання свого військового обов’язку, відвагу та героїчний захист нашої Держави і бажаємо швидкого одужання. Ямницька територіальна громада пишається своїми Героями!” – зазначив Роман Крутий.

Довідково:

Орден “За Мужність” ІІІ ступеня – українська державна нагорода, що вручається військовослужбовцям, співробітникам правоохоронних органів та іншим особам за проявлені ними героїзм і мужність при виконанні службового, військового або громадського обов’язку в умовах, що пов’язані з ризиком для життя.