АВТОМОБІЛІ ТА ГУМАНІТАРНИЙ ВАНТАЖ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ЗАХИСНИКІВ

     Продовжуємо працювати в тилу і наближати перемогу – нещодавно для військових Збройних Сил України, які захищають наші землі на фронті, вчергове було доставлено два транспортні засоби разом з гуманітарною допомогою.

  Зокрема, за сприяння п. Богдана Паславського і благодійної організації British-Ukrainian Aid  на потреби української армії було передано з Англії кросовер MITSUBISHI.

   Крім того, доставлено на фронт ще один легковик OPEL, який придбано раніше за сприяння родини ямничанина Дмитра Стефанишина і небайдужих ямничан. Автомобіль, побувавши у зоні бойових дій, потребував ремонту.

   Відтак обидва транспортні засоби було відремонтовано, освячено й доправлено нашим захисникам на передову. До реалізації ремонтних робіт та доставки авто на фронт долучилися спільними зусиллями підприємство “АСК”, ямничани-волонтери, мешканці Ямниці, а також Ямницька сільська рада.

    Разом з автомобілями, у зону бойових дій для військових доставлено гуманітарну допомогу, яка раніше надійшла у Ямницьку територіальну громаду від небайдужих жертводавців.

    В тому числі на фронт передано гуманітарний вантаж з Франції (продукти харчування, лікарняне ліжко, реабілітаційні матраци, одяг побутова хімія та засоби гігієни) від ямничанина Андрія Щепківського, який не вперше у такий спосіб долучається до підтримки військовослужбовців.

     Сільський голова Роман Крутий висловлює щиру вдячність усім, хто долучився до доброї справи на підтримку воїнів ЗСУ, і хто продовжує надавати свою допомогу, адже допомагаючи у тилу, ми з кожним днем наближаємо спільну Перемогу.