ДІЯЧІВ КУЛЬТУРИ ПРИВІТАЛИ З НАГОДИ ЮВІЛЕЮ 60-РІЧЧЯ

Нещодавно свій 60-річний ювілей відзначили працівники сфери культури Ямницької територіальної громади, учасники народної аматорської хорової капели “Дзвін” ім. Р. Долчука Будинку культури с. Ямниця Ірина Василівна Павлик та Любов Михайлівна Чорній.

З нагоди ювілейних дат учасниць художньої самодіяльності громади привітали сільський голова Роман Крутий та в.о. начальника відділу культури, молоді та спорту ТГ Марта Вацеба.

Очільник громади побажав ювіляркам усіляких гараздів, добра, злагоди в родинах, натхнення, довгих літ творчої праці, мирного неба і щоб Україна якнайшвидше здобула перемогу над ворогом. У додачу до поздоровлень він вручив іменинницям вітальні грамоти та нагороди за багаторічну активну працю й заслуги в культурно-мистецькому житті громади, висловиши  вдячність за їхню плідну діяльність та внесок у розвиток культури села Ямниця та Ямницької ТГ.