ХХ СЕСІЯ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

У середу, 31 травня 2023 року, у приміщенні актової зали Ямницького ліцею відбулося засідання двадцятої  сесії Ямницької сільської ради восьмого демократичного скликання, на якому були присутні сільський голова Ямницької територіальної громади Роман Крутий, секретар ради Юрій Проценко, депутатський корпус Ямницької сільської ради, старости населених пунктів громади, працівники апарату ради, громадськість та представники засобів масової інформації. Після виконання Державного Гімну присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять українських воїнів, які мужньо стали на захист України і віддали своє життя у боротьбі проти московського окупанта.

На порядку денному сесії розглянули 62 питання. Зокрема, депутати прийняли рішення щодо питань про комунальну власність громади та затвердили нову редакцію статуту комунального підприємства “Ямниця”. Також відбулося голосування стосовно створення Центру надання соціальних послуг Ямницької сільської ради, а також внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення в Ямницькій сільській територіальній громаді на 2021-2025 рр. Крім того, ухвалено рішення щодо виконання бюджету ТГ за перший квартал 2023, внесено зміни до бюджету громади на 2023 р., затверджено Програму фінансової підтримки однієї з військових частин на 2023 р. та Програму фінансової підтримки громадським організаціям – футбольним клубам на 2023-2025 рр. На завершення депутатський корпус прийняв рішення щодо земельних питань.