ВІТАЄМО З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

28 червня 2023 р. Україна відзначає двадцять сьому річницю з дня прийняття Верховною Радою Конституції України – Основного Закону нашої Держави, який закріпив ідеали справедливості та рівності, став дієвою основою розвитку незалежного демократичного суспільства і гарантував кожному громадянину рівні права та свободи.

Сьогодні права та свободи українців намагається відібрати російський окупант, який прийшов топтати нашу землю, пригнобити та знищити націю. Проте воїни Збройних сил України незламно стоять на захисті Держави. І ми маємо завжди пам’ятати, завдяки кому можемо щодня жити й працювати – це Герої які віддали свої життя за Україну, це наші Захисники і Захисниці, які продовжують боротьбу за мирне небо, незалежність, майбутнє наших дітей.

Віримо, що перемога України – попереду, бо ворог не здатен зламати дух української нації, котра сповідує і захищає три основні поняття, закріплені в нашій Конституції – “Україна”, “Суверенітет”, “Людина”.

Тож нехай у день національного свята Дня Конституції  у кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, хай наша Перемога буде близькою, наше військо – міцним, і нехай кожна українська родина дочекається щасливого повернення додому свого батька, чоловіка, сина і брата.

Слава Україні!

Героям Слава!