ЯМНИЦЬКА ДЮСШ ПРОВЕЛА ТУРНІР З МІНІФУТБОЛУ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

   23 червня 2023 р., у Ямницькій територіальні громаді відбувся Турнір з мініфутболу Ямницької ДЮСШ серед юнаків 2011-2012 р.н. на підтримку ЗСУ.

   Участь у змаганнях взяли близько 60 спортсменів, сформованих у чотири команди гравців, серед яких Ямниця та Павлівка – представники Ямницької ДЮСШ, а також запрошені команди з населених пунктів Угринів та Боднарів.

   На спортивне дійство завітали голова Ямницької територіальної громади Роман Крутий, директор Ямницької ДЮСШ Андрій Драганчук, тренери команд-учасниць Григорій Галіпчак (Ямниця), Володимир Басюк (Павлівка), Василь Луцький (Боднарів), Андрій Мельничук (Угринів), колишній вчитель фізичної культури Ямницького ліцею Ігор Презлята, а також вболівальники, які прийшли підтримати спортсменів.

   Матчі проводилися за коловою системою, налічували по два тайми тривалістю 12 хв. У піднесеному спортивному азарті команди змагалися між собою за призові місця і з користю провели час. Гравці демонстрували активність та ентузіазм під час змагань. За результатами турніру перше місце здобула команда з Угринева, друге – команда села Боднарів, третю позицію посіли спортсмени з Ямниці і четверту – команда з Павлівки.

   На завершення турніру сільський голова Роман Крутий подякував футболістам за участь в турнірі та привітав переможців змагань, побажавши високих досягнень у майбутньому.

   Всі учасники турніру були нагороджені кубками і медалями, найактивніших відзначено призами в номінаціях “Кращий бомбардир”, “Кращий гравець” та “Кращий воротар”, а ще вручено подяки тренерам команд-учасниць турніру.

  Крім того, у зв’язку із завершенням навчального-спортивного року,  юні футболісти Ямницької ДЮСШ були нагороджені грамотами за активну участь у спортивному житті громади та наполегливу працю в підвищенні особистої спортивної майстерності.

   У результаті проведених змагань на підтримку українських військовослужбовців було зібрано 3 000 грн., про використання яких буде повідомлено додатково.

ФОТОЗВІТ: