ПІДТРИМКА УКРАЇНСЬКОГО ВІЙСЬКА ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

У складний воєнний час, поки військовослужбовці ЗСУ на фронті продовжують боронити наші землі від окупанта, українці у різний спосіб намагаються їх підтримувати і разом наближати довгоочікувану Перемогу. Так нещодавно небайдужі меценати і мешканці нашої громади, зокрема й ті, хто перебуває за кордоном, здійснили внесок у підтримку української армії.

Випускники 2023 р. дошкільного підрозділу Ямницького ліцею передали у Ямницьку сільську раду на потреби нашого війська 2574 грн., про спрямування яких буде повідомлено згодом.

Також доброчинну пожертву в сумі 500 грн. для підтримки армії передала в Ямницьку сільську раду ямничанка Ганна Золотько. Про використання цих коштів поінформуємо додатково.

Благодійну допомогу з Європи у вигляді медичних засобів було надано спільними зусиллями жителів с. Ямниця – родини Романа, Андрія і Юрія Галіпчаків. Серед отриманого: антисептичні засоби, тонометр, шприци, вата, бинти, лейкопластири, одноразові рукавиці, системи для крапельниць і переливання крові та ін. Гуманітарний вантаж передано у КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Ямницької сільської ради, і його буде спрямовано для допомоги військовослужбовцям та на потреби населення.

16 липня 2023 р. на подвір’ї храму Різдва Христового у с. Сілець провели благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Захід, організований за сприяння пароха церкви с. Сілець, о. Василя Смицнюка, став заключним етапом традиційного щорічного християнського літнього табору для дітей “Веселі канікули з Богом”. На ярмарку відвідувачам пропонували солодощі, смачні страви та солодкі напої. У результаті доброчинного дійства на підтримку ЗСУ зібрали кошти у сумі 25 000 грн, які передано в Ямницьку сільську раду. Про їхнє спрямування буде повідомлено додатково.

Уся гуманітарна підтримка, що надходить у Ямницьку громаду, спрямовується на потреби військовослужбовців ЗСУ та всіх потребуючих.

Голова Ямницької територіальної громади Роман Крутий висловлює щиру вдячність усім жертводавцям, які знаходять можливість підтримувати українських воїнів.

“Сьогодні, у складний воєнний час, коли вся країна працює на перемогу і є потреба у допомозі Захисникам, кожна реалізована ініціатива підтримки війська дуже важлива, тому ми дякуємо усім небайдужим, хто надав допомогу. Разом переможемо! Слава Україні! Героям слава!” – зазначив Роман Крутий.