ШАНОВНІ МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ, ПРИЙМІТЬ ЩИРІ ВІТАННЯ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА!

Сьогодні, 27 липня 2023 р., в Україні відзначають День медичного працівника – свято тих, хто присвятив себе благородному покликанню рятувати життя людей. За останні роки та місяці ми зрозуміли, наскільки професія медичного працівника є важливою та відповідальною, адже сьогодні медики – справжні янголи-охоронці, які з перших днів війни стали на варті життя та здоров’я українців, і щохвилини на передовій та в тилу вони продовжують рятувати воїнів і мирних громадян.

Шановні медичні працівники Центру первинної медико-санітарної допомоги Ямницької територіальної громади! Від усієї громади низький уклін вам за щоденну працю, відданість професії, професіоналізм, милосердя, розуміння, доброзичливість до пацієнтів та турботу про здоров’я наших мешканців.

Зичимо мирного неба, благополуччя, добра, міцного здоров’я та витримки, і нехай Господь завжди допомагає кожному з вас у цій нелегкій та неоціненній справі.

З повагою і вдячністю

Голова Ямницької територіальної громади