УВАГА! ШТОРМОВЕ (МЕТЕО) ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА інформує:

в другій половині дня 12 липня (середа) та протягом доби 13 липня (четвер) по області та в обласному центрі очікується гроза, град, значний дощ, посилення північно-західного вітру до 17-22 м/с  (1 рівень небезпечності, жовтий).

У другiй половинi доби 12 липня і впродовж 13-15 липня на рiчках області очiкується формування дощового паводку з пiдвищенням рiвнiв води на 0,5-1,5 м, мiсцями до 2 м над поточними рiвнями.

Мiсцями – затоплення заплав, с/г угiдь, можливе часткове затоплення госпоб’єктiв прирічкової інфраструктури, мiсцями досягнення вiдмiток початкового затоплення окремих населених пунктiв.

В мiсцях проходження сильних зливових дощiв формування значного мiсцевого та схилового стоку, в горах – загроза сходу селевих потокiв (помаранчевий рiвень небезпеки).