СЕЛО СІЛЕЦЬ ВІДЗНАЧАЄ 585 РІЧНИЦЮ З ЧАСУ ПЕРШОЇ ПИСЕМНОЇ ЗГАДКИ. ВІТАЄМО!

Дорога громадо села Сілець!

   Ця неділя є для вас особливим днем, адже сьогодні селу Сілець – 585! День села – свято, що єднає усіх його мешканців, пов’язуючи минуле, сучасність і майбутнє в єдину спільну історію, закарбовану у цій даті. Тож прийміть найщиріші вітання з нагоди поважного 585-річчя з часу першої писемної згадки про ваш рідний населений пункт!

   Сьогодні воїни Збройних Сил України продовжують мужньо боронити українські землі від російської навали заради мирного і щасливого майбутнього для нашої України. Тому  ми щоденно підтримуємо їх, ведемо нашу спільну боротьбу, щиро віримо в те, що обов’язково переможемо й відзначимо ще не одне свято разом, зібравшись у дружньому колі під мирним небом.

  Дорогі жителі с. Сілець, від усієї Ямницької територіальної громади прийміть щирі вітання з Днем народження вашої малої батьківщини. Зичу в кожну оселю мирного неба над головою, злагоди, спокою, міцного здоров’я, любові, благополуччя, добра і достатку. Нехай Господь дарує благословення і наснагу, щоби плідною працею на благо своєї землі ми з кожним днем спільно наближали нашу Перемогу.

  Зі святом вас! Слава Україні! Героям Слава!

  Голова Ямницької територіальної громади

  Роман КРУТИЙ