СПОРТСМЕНІВ ЯМНИЦЬКОЇ ГРОМАДИ ВІДЗНАЧЕНО ЗА ВИСОКІ ДОСЯГНЕННЯ ТА З НАГОДИ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

    Щорічно у другу суботу вересня відзначається День фізичної культури і спорту України. З нагоди цієї дати, кращих спортсменів секції боротьби САМБО/дзюдо Ямницької ДЮСШ та боксерку з с. Павлівка Надію Ребрик, яка стала чемпіонкою Європи з боксу, було відзначено подяками та преміями за визначні досягнення.

   Вітали самбістів та дзюдоїстів Ямницької ДЮСШ голова Ямницької територіальної громади Роман Крутий та директор Ямницької ДЮСШ Андрій Драганчук.

   Вихованці секції боротьби САМБО/дзюдо Ямницької Дитячо-юнацької спортивної школи продовжують наполегливо освоювати бойові мистецтва, брати участь у різноманітних турнірах, а також здобувати нагороди змаганнях обласного та державного рівнів. Зокрема, нещодавно відзначилися дзюдоїсти нашої ДЮСШ – розпочали новий навчально-тренувальний рік з перемог, виборовши призові місця 02.09.2023 р. на обласному Чемпіонаті в м. Надвірна. Крім того,  в червні цього року вихованець секції Андрій Вінницький привіз “бронзу” з Чемпіонату України з пляжного САМБО, що проходив у м. Тернопіль.

    Поздоровляючи вихованців Ямницької ДЮСШ зі святом, Роман Крутий побажав юнакам не зупинятися на досягнутому, наполегливо працювати та підкорювати нові спортивні вершини в Україні і поза її межами, запевнивши, що керівництво Ямницької ТГ надалі буде сприяти розвитку бойового мистецтва САМБО/дзюдо у громаді. Також сільський голова подякував тренеру Людвіку Саварину та батькам спортсменів за ініціативу й терпіння у підтримці спортивного розвитку дітей. Відтак, подяками за активну участь у спортивному житті громади та наполегливу працю в підвищенні особистої спортивної майстерності, а також грошовими преміями були нагороджені кадети секції боротьби САМБО/дзюдо: Владислав Степанюк, Матвій Савчак, Андрій Вінницький, Андрій Степанюк, Денис Яцишин, Назар Салига, Богдан Сенько.

    Подякою та премією від сільського голови до Дня фізичної культури і спорту України була нагороджена також жителька с. Павлівка, спортсменка, чемпіонка Європи з боксу Надія Ребрик.

   Нещодавно Надія здобула золоту медаль, взявши участь у складі збірної України в Чемпіонаті Європи з боксу серед юніорів та юніорок, що проходив протягом 21-30 липня 2023 р. у місті Плоєшть (Румунія). Вона стала кращою у категорії до 80 кг. Загалом на даному чемпіонаті збірна України виборола  8 золотих, 3 срібні та 6 бронзових медалей. Приємно, що свій внесок у медальний здобуток української команди внесла і наша землячка, юна боксерка з с. Павлівка Надія Ребрик. Боксом дівчина займається уже близько трьох років, і зараз тренується під керівництвом тренера Олега Коропецького. А свою перемогу, за словами чемпіонки, вона присвятила своєму першому тренеру Віталію Мерінову, який у березні 2023 року загинув на фронті.

   З нагоди великої перемоги призерка приймала вітання і на малій батьківщині. Голова Ямницької територіальної громади Роман Крутий разом зі старостою с. Павлівка Іваном Вацебою поздоровив боксерку з високим досягненням, вручив подяку й премію, побажавши наснаги, сили, натхнення, нових спортивних вершин і великої слави на боксерському рингу.

    “Здобутки Надії – престиж не лише для України, але й для нашої громади, і якщо є такий талант, то його обов’язково необхідно розвивати далі. Переконаний, попереду на Надію чекають ще більші успіхи. І ми пишаємось, що у нашій громаді мешкають настільки талановиті особистості”, – зазначив Роман Крутий.

ФОТОЗВІТ: