УВАГА! НА ТЕРИТОРІЇ ЯМНИЦЬКОЇ ТГ БУДЕ ПРОВЕДЕНА ОСІННЯ ПЕРОРАЛЬНА ІМУНІЗАЦІЯ ДИКИХ М’ЯСОЇДНИХ ТВАРИН ПРОТИ СКАЗУ

  На території Ямницької територіальної громади протягом 12-13 вересня 2023 року буде проведена кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу (відповідно до Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин в області на 2023 рік).

   Приманки з вакциною розповсюджуватимуться шляхом наземного розподілу на узліссях, узбіччі доріг, річок, сільськогосподарських угідь, у лісах – на перехрестях доріг, на території вирубок.

   Кампанія буде проведена під контролем спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

    Увага! Приманка для пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин має вигляд невеликих брикетів розміром 3 см на 5 см із запахом м’ясо-кісткового борошна. У середині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу.

   Просимо жителів громади з розумінням поставитися до даного заходу, при виявленні подібних приманок – не брати їх руками і не переносити з місць розкладання, щоби тварини могли їх знайти.

За інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області