ВІДЗНАКОЮ ПРЕЗИДЕНТА “ЗА ОБОРОНУ УКРАЇНИ” НАГОРОДЖЕНИЙ ЗАХИСНИК ІЗ СЕЛА МАЙДАН ІВАН ЛУЦЬКИЙ

   Нагородою Президента України “За оборону України” відзначено військовослужбовця із с. Майдан Івана Луцького.

   Коли війська рф зазіхнули на наші землі ще у 2014 р. Іван Луцький підписав контракт на три роки на проходження військової служби, де отримав досвід стрільця-зенітника. А коли у 2022 р. розпочалося повномасштабне вторгнення, він, як справжній патріот, за покликом серця свідомо повернувся з-за кордону і добровольцем пішов захищати Батьківщину від окупанта. З того часу воїн несе службу на Донеччині навідником кулемету кулеметного підрозділу 72 окремої механізованої бригади імені Чорних запорожців.

    Нещодавно захисник нагороджений відзнакою Президента України “За оборону України” за проявлену мужність під час оборони Вугледару та безпосередню участь у здійсненні заходів, необхідних для забезпечення захисту держави,  у зв’язку з широкомасштабною збройною агресією рф проти України.

    “Щиро вітаємо нашого земляка Івана Луцького із заслуженою нагородою! Воїн є прикладом для усіх нас. Його опір, стійкість, хоробрість збережуть наш народ і нашу землю. Дякуємо Захиснику за оборону нашої Держави, бажаємо міцного здоров’я, сил, наснаги, витримки та якнайшвидше здобути перемогу над ворогами!” – зазначив голова Ямницької територіальної громади Роман Крутий.

   Довідково:

    Відзнака Президента України “За оборону Українидержавна нагорода України — відзнака Президента України, що встановлена для нагородження військовослужбовців, співробітників правоохоронних органів, членів добровольчих формувань територіальних громад, працівників центральної та місцевої влади, підприємств, установ та організацій, волонтерів, які брали участь у заходах із забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та активно сприяли виконанню таких заходів.