ВОЇНІВ ЗСУ ПРОДОВЖУЮТЬ ПІДТРИМУВАТИ НЕБАЙДУЖІ

     Війна в Україні триває. Поки Захисники на фронті долають ворогів, українці намагаються у різний спосіб підтримувати наше військо та працювати на Перемогу. Так небайдужі меценати та мешканці нашої громади, зокрема й ті, хто перебуває за кордоном, зробили пожертви на допомогу військовослужбовцям Збройних Сил України.

    05 серпня 2023 р. у Ямниці відбувся турнір з футболу на підтримку ЗСУ, присвячений пам’яті Анатолія Рибака. Зібрані після турніру кошти у сумі 10 000 грн компанія ТМ “Рибак” передала у Ямницьку сільську раду на підтримку українських бійців.

   Благодійну допомогу у сумі 100 євро для підтримки армії України передала в Ямницьку сільську раду з-за кордону ямничанка Галина Стефанська.

    До Дня Незалежності відбувся благодійний концерт у клубі с. Рибне за участю дітей, представників художньої самодіяльності. У результаті під час дійства вдалося зібрати пожертви на підтримку нашого війська, з яких 5 000 грн було передано в сільську раду для допомоги Захисникам.

    Також ювілярка з Ямниці Марія Смітюх, якій нещодавно виповнилося 90 років, пожертвувала 1 000 грн на підтримку українського війська, передавши їх у Ямницьку сільську раду.

      Крім того, 1 100 грн для допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України було отримано від жертводавця, який побажав залишитися невідомим.

   У закладах освіти Ямницької ТГ до Дня знань відбулася першовереснева благодійна акція “Донати для ЗСУ замість квітів”, під час котрих зібрали кошти на підтримку армії.

   Спільнота Павлівського ліцею зібрала 28 300 грн для допомоги війську. У Тязівській гімназії було зібрано 10 100 грн на потреби Захисників з нашої громади.

   Пожертви, зібрані у Ямницькому ліцеї, Сілецькій та Майданській гімназіях представники шкіл принесли у Ямницьку сільську раду:

  • Ямницький ліцей – 15 867 грн;
  • Сілецька гімназія – 10 050 грн;
  • Майданська гімназія – 8 520 грн.

ЯМНИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ

СІЛЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ

МАЙДАНСЬКА ГІМНАЗІЯ

     Усі кошти, які жертводавці передають в Ямницьку сільську раду, будуть використані для потреб військовослужбовців ЗСУ, і про їх спрямування повідомимо додатково.

    Сільський голова Роман Крутий висловлює вдячність усім небайдужим, хто у цей складний воєнний період знаходить можливість надавати підтримку українському війську.

    Разом – до Перемоги! Слава Україні! Героям слава!