З ЛЮБОВ’Ю ДО ЗЕМЛІ. УЧАСНИКА КЛУБУ “СІЛЬСЬКИЙ ГОСПОДАР” ВІДЗНАЧИЛИ ЗА БАГАТОРІЧНУ ПРАЦЮ ТА З НАГОДИ 85-РІЧЧЯ

     Голова Ямницької територіальної громади Роман Крутий відзначив учасника ямницького клубу органічного землеробства “Сільський господар” Дмитра Михайловича Шайбана з нагоди поважного ювілею 85-річчя, а також за активну участь в роботі клубу, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнення, відданість своїй справі, відповідальність у виконанні поставлених завдань. Долучилися до теплих привітань також інші учасники клубу “Сільський господар”.

  “Уже 19-й рік у Ямниці успішно функціонує клуб “Сільський господар”. І ми усією громадою пишаємося, що саме завдяки зусиллям, знанням і наполегливості його учасників, а зокрема і Вас, ямничани мають змогу вивчати й досліджувати особливості та технології бджільництва та органічного землеробства, застосовуючи їх на практиці. Те, що ви робите – нелегка праця, але саме таке розумне господарювання є запорукою розвитку сільського господарства”, – сказав у своєму вітанні Роман Крутий.

    Очільник громади вручив імениннику почесну грамоту та премію, побажав міцного здоров’я, благополуччя, особистого щастя, щедрих врожаїв, достатку та родинного затишку.

 

   Ювіляр  у свою чергу висловив щиру вдячність сільському голові за теплі слова, зазначивши, що надалі буде активно вести суспільно-корисну діяльність та наполегливою працею служити своїй громаді і рідній Ямниці.

    Любити віддано, любити з дитинства, любити все життя… Таких цінностей дотримуються всі люди, змалечку навчені до роботи на землі-годувальниці. Саме такими принципами керуються й учасники ямницького клуб органічного землеробства. Відновлений у 2004 р. клуб “Сільський господар”, ось уже 19 років успішно функціонує при Ямницькій сільській бібліотеці.  Слід зазначити, що створення клубу відбулося давно – у далекому 1932-у.

     Надзвичайно цікавим і цінним досвідом є спогади про дитячі роки та працю на полі, якими охоче діляться поважні учасники клубу. Дмитро Михайлович Шайбан – один із них, авторитетний господар, який долучається до усіх напрямків роботи. Пан Дмитро веде здоровий спосіб життя. Його особливим захопленням є бжолярство – справа непроста, але дуже важлива. Пасіка досвідченого бджоляра налічує 12 бджолосімей. Свої вміння чоловік передає початківцям, яким дарує також бджолині рої і цінні поради. За період  роботи клубу цікавий промисел бджільництва перейняло п’ятеро ямничан.

    Відрадно, що теми землеробства залишаються актуальними у наш час. Досвід вирощування традиційних культур, зберігання врожаю, утворення компосту, догляд за садовими культурами, вирощування винограду, бджільництво, а також впровадження нових технологій землеробства – ось неповний перелік проблематик, які гуртують працьовите товариство клубу органічного землеробства “Сільський господар”.

ФОТОЗВІТ: