ЗАХИСНИКА З ЯМНИЦЬКОЇ ГРОМАДИ АНДРІЯ ВИРСТУ НАГОРОДЖЕНО “ЗОЛОТИМ ХРЕСТОМ” ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧА ЗСУ

    Військовослужбовець з Ямниці Андрій Вирста отримав відзнаку Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного “Золотий хрест” за бойові заслуги.

  Бійця призвали до лав ЗСУ навесні 2023 р., відтоді він добре проявив себе в управлінні самохідною гарматою, застосовуючи знання та вміння артилериста, засвоєні під час військової служби в армії.

  Старшого сержанта, командира самохідної гармати Андрія Вирсту відзначено за проявлену мужність, сумлінне й успішне виконання завдань на бойових позиціях. Сьогодні наш земляк продовжує боротьбу з ворогом на передових лініях оборони на Донеччині.

   “Дякуємо Андрію за захист України! Зичимо міцного здоров’я та якнайшвидшої перемоги! Нехай  синьо-жовті кольори замайорять по всій звільненій від ворога українській землі, а відвага та сталевий дух наших Захисників стануть прикладом для наслідування!” – зазначив голова Ямницької громади Роман Крутий.

  Довідково:

  “Золотий хрест” – відзнака, затверджена наказом Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного у 2022 році. Вона входить до нагородної системи Головнокомандувача Української армії. Нагрудним знаком “Золотий хрест” нагороджуються особи рядового і сержантського (старшинського) складу Збройних Сил України за успішне виконання бойових завдань під час проведення об’єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.