ТРИ МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ НА ЗАКУПІВЛЮ ДРОНІВ ДЛЯ ЗСУ ВИДІЛЕНО З БЮДЖЕТУ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

У середу, 15 листопада 2023 р., за участю голови Ямницької територіальної громади Романа Крутого відбулося засідання постійної комісії сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

На засіданні, зокрема, було розглянуто питання “Про внесення змін до бюджету Ямницької сільської територіальної громади на 2023 рік”, в рамках якого з місцевого бюджету Ямницької сільської ради виділено три мільйони гривень на придбання дронів для підтримки військовослужбовців ЗСУ.

“Аеророзвідка – це “очі нашої армії”. Завдяки безпілотникам українські воїни розвідують і передають інформацію, а головне – рятують життя на передовій. Сподіваємося, така підтримка посприяє захисникам у боротьбі з ворогом, відтак – разом наближаємо нашу перемогу.” – зазначив сільський голова Роман Крутий.