ВОЇН З ЯМНИЦІ РОМАН КАСЬКО ВІДЗНАЧЕНИЙ “ЗОЛОТИМ ХРЕСТОМ” ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧА ЗСУ ЗА БОЙОВІ ЗАСЛУГИ

   Ямницького військовослужбовця Романа Каська Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний нагородив почесним нагрудним знаком “Золотий хрест” за бойові заслуги.

   Роман Касько – житель села Ямниця. До лав ЗСУ вступив добровольцем. Військовослужбовець боронить Україну з перших днів повномасштабного вторгнення рф, побував на харківському та донецькому напрямках. Сьогодні продовжує захищати країну на бойових позиціях в одному зі стрілецьких батальйонів. Протягом служби показав себе як зразковий воїн під час виходів на бойові завдання. За проявлену особисту мужність та героїзм, стійкість, рішучість та заслуги при виконанні військового обов’язку Роман Касько у червні 2023 р. відзначений почесною нагородою “Золотий хрест” Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного.

   Вдома на щасливе повернення захисника з перемогою чекає кохана дружина, а особливо маленький син, який пишається своїм батьком і напам’ять розповідає вірші про свого тата-героя. До слова, незабаром сім’я очікує на поповнення.

   Сільський голова Роман Крутий від імені всієї громади висловлює щиру вдячність військовослужбовцю з Ямниці Роману Каську за оборону України:

    “Доблесть і мужність українських воїнів, таких, як Роман, вселяє у наші серця віру в Перемогу, бо вони тримають наше небо, боронять Україну від орди. Тож ми дякуємо нашому земляку за хоробрість, стійкість, захист Держави і щиро вітаємо з отриманням цієї високої нагороди!

  Довідково:

  “Золотий хрест” – відзнака, затверджена наказом Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного у 2022 році. Вона входить до нагородної системи Головнокомандувача Української армії. Нагрудним знаком “Золотий хрест” нагороджуються особи рядового і сержантського (старшинського) складу Збройних Сил України за успішне виконання бойових завдань під час проведення об’єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.