ЯМНИЦЬКА ГРОМАДА ВТРАТИЛА ГЕРОЯ. ВІЙНА ЗАБРАЛА ЖИТТЯ ВОЇНА З ПАВЛІВКИ МИКОЛИ ПУСТІЛЬНІКА

   Гірким відлунням смутку прокотилася Ямницькою територіальною громадою трагічна звістка про смерть ще одного нашого земляка. Помер Захисник із с. Павлівка МИКОЛА ПУСТІЛЬНІК.

    Народився Микола Миколайович Пустільнік 19 березня 1973 року. Проживав з сім’єю у с. Павлівка. Усе своє життя пропрацював на ПрАТ “Івано-Франківськцемент”. У 2022 р., коли розпочалося повномасштабне вторгнення, ризикуючи власним життям, Герой добровільно пішов на Схід оберігати наше мирне небо і захищати рідну Батьківщину від загарбників.

     Микола Пустільнік був капітаном понтонно-мостового батальйону однієї з військових частин. Приймав участь у визволені Херсонської області від окупантів та безпосередньо міста Херсон. На жаль, 30 жовтня 2023 р.серце нашого земляка зупинилося. 

    Гідно проведімо в останню дорогу мужнього патріота України, який віддав своє життя за наше з вами мирне небо. Усією громадою висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким Захисника. Вічна пам’ять, вдячність і слава загиблому Герою України!

    Заупокійний парастас (панахида) відбудеться у середу, 01 листопада 2023 р., о 19:00 год. в домі полеглого за адресою: с. Павлівка, вул. Кармелюка, 13.

     Чин похорону Миколи Пустільніка відбудеться у четвер, 02 листопада 2023 р., об 11:00 год.