ЗАХИСНИК З ЯМНИЦІ ЯРОСЛАВ КАЛЯНДРУК НАГОРОДЖЕНИЙ ПОЧЕСНИМ НАГРУДНИМ ЗНАКОМ “ЗОЛОТИЙ ХРЕСТ” ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧА ЗСУ

   Військовослужбовець нашої громади Ярослав Каляндрук із с. Ямниця відзначений почесною нагородою Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного “Золотий хрест” за бойові заслуги.

   Воїн за покликом серця вступив до лав ЗСУ на службу в розвідувальні війська ще у 2012 році. Тоді ж опанував навички бойового медика. Коли у 2014 р. розпочалася антитерористична операція, брав участь у визволенні країни від агресора на різних напрямках Харківської, Донецької та Луганської областей, зокрема неподалік міст Щастя, Маріуполь, сіл Сміле, Дебальцеве, Луганське.

  З настанням повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 р., як справжній громадянин та патріот своєї країни, Ярослав у той же день відправився захищати державу від окупанта. Відтоді з побратимами побували в різних гарячих точках на півночі країни. А сьогодні військовослужбовець, будучи бойовим медиком, продовжує стримувати ворога на передових лініях оборони у зоні бойових дій.

   За роки доблесної служби воїн отримав військові нагороди за зразкову службу та захист вітчизни, а цьогоріч у червні Ярослава Каляндрука було відзначено почесним нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ “Золотий хрест” за бойові заслуги, мужність і сумлінне виконання поставлених завдань на бойових позиціях.

  “Вітаємо нашого земляка з отриманням військової нагороди. Це велике досягнення, що підтверджує силу характеру, відвагу та самопожертву у великій справі. Щиро дякуємо Ярославу за хоробрість, героїзм, патріотизм та захист України і всіх нас, зичимо міцного здоров’я, якнайшвидшої перемоги та щасливого повернення додому!” – зазначив голова Ямницької громади Роман Крутий.

  Довідково:

   “Золотий хрест” – відзнака, затверджена наказом Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного у 2022 році. Вона входить до нагородної системи Головнокомандувача Української армії. Нагрудним знаком “Золотий хрест” нагороджуються особи рядового і сержантського (старшинського) складу Збройних Сил України за успішне виконання бойових завдань під час проведення об’єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.