ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ДОПОМОГА НАШИМ БІЙЦЯМ У ЗОНІ БОЙОВИХ ДІЙ

    Підтримка української армії триває – для наших військовослужбовців на фронті нещодавно доставлено автомобіль HONDA та гуманітарну допомогу.

  Транспортний засіб було передано з Англії за сприяння мецената Богдана Паславського. Авто попередньо відремонтували, освятили і доправили захисникам. Відтепер воно у зоні бойових дій служить нашим воїнам під час виконання бойових завдань.

   Разом з автомобілем волонтери доставили військовослужбовцям з нашої громади гуманітарну допомогу – продукти харчування, медикаменти, тактичні рюкзаки, буржуйки, спальні мішки та інші необхідні речі.

   Добра справа підтримки захисників реалізована спільними зусиллями ямничан, небайдужих жителів ТГ, Ямницької сільської ради, ТМ “Рибак”, компанії АСК та ямницьких волонтерів, які доставили вантаж військовим громади безпосередньо в зону бойових дій.

    Сільський голова Роман Крутий висловлює щиру вдячність усім, хто долучився до цієї підтримки бійців ЗСУ, і хто продовжує надавати свою допомогу, адже тримаючи надійний тил, ми з кожним днем наближаємо спільну Перемогу.

ФОТОЗВІТ: