ТРИВАЄ ПІДТРИМКА УКРАЇНСЬКОГО ВІЙСЬКА

   У Ямницьку територіальну громаду протягом січня 2024 р. надійшла гуманітарна допомога від небайдужих мешканців та меценатів на підтримку військовослужбовців ЗСУ і всіх потребуючих.

   Зокрема, нещодавно в громаду прибув гуманітарний вантаж від благодійної організації “RocMaidan” української діаспори м. Рочестер (США) за сприяння мешканців громади Василя і Наталії Савки, Володимира та Лілії Базюк, а також Василя Музики. З-поміж отриманого: військові рюкзаки, спальний мішок, медичні засоби (турнікети,  пластири, одноразові медичні маски, одноразові медичні рукавиці, лікарські засоби).

    Також чергову партію допомоги з Європи вкотре було надано зусиллями ямницької родини Романа, Андрія і Юрія Галіпчаків: антисептичні засоби, шприци, системи для переливання крові, вата, бинти, турнікети, лейкопластири, термоковдри, ліки, аптечки та ін. медичні засоби. Благодійний вантаж передано у КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Ямницької сільської ради, і його буде спрямовано для допомоги бійцям ЗСУ та на потреби населення.

    Крім того, за сприяння жертводавця з Бельгії, який побажав залишатись невідомим, було доставлено благодійну допомогу для потреб українського війська: спальні мішки, медичні засоби, продукти харчування.

    Кошти на підтримку ЗСУ в сумі 1000 грн в Ямницьку сільську раду передав жертводавець, який побажав залишатися невідомим. Про спрямування даної суми на потреби військовослужбовців поінформуємо додатково.

    До підтримки воїнів ЗСУ долучилася ямничанка Ірина Гаврилюк, яка передала волонтеру Віталію Мухтарову 10 000 грн, і ці кошти були залучені до ремонту авто для наших військовослужбовців на фронті.

    Також нещодавно Ямницьку громаду відвідала делегація з партнерської ґміни Свьонтки (Ольштинський повіт, Вармінсько-Мазурське воєводство, Республіка Польща) на чолі з війтом ґміни Славоміром Ковальчиком. Партнери передали в громаду благодійний вантаж – тепловізійний приціл для зброї для потреб ЗСУ та багатофункціональну водопінну насадку для пожежного рукава Blue Devil DB3012 на потреби вогнеборців пожежної частини, що дислокується в Ямниці.

        Благодійне дійство з метою підтримати бійців ЗСУ 26 січня 2024 р. організували у Сілецькій гімназії. Шкільна родина закладу провела доброчинну розколяду “Колядуймо, співаймо, Христа прославляймо!”. У результаті проведеного заходу вдалося виручити 6 260 грн на підтримку ЗСУ, які директор гімназії Любов Гнатковська передала у Ямницьку сільську раду. Про використання цих коштів буде повідомлено згодом.

   Уся гуманітарна допомога, що надходить у Ямницьку ТГ, спрямовується на потреби військовослужбовців Збройних Сил України та всіх потребуючих.

    Сільський голова Роман Крутий висловлює щиру вдячність за надану підтримку БО “RocMaidan” української діаспори м. Рочестер (США) та мешканцям громади Василю і Наталії Савці, Володимиру і Лілії Базюк, Василю Музиці, ямницькій родині Романа, Андрія і Юрія Галіпчаків, меценату з Бельгії,  ямничанці Ірині Гаврилюк, жертводавцю з Ямниці, який побажав залишитися невідомим, партнерській ґміні Свьонтки з Республіки Польща, а також представникам Сілецької гімназії.

    Окрема вдячність усім небайдужим, хто у цей складний воєнний період знаходить можливість підтримувати українських бійців. Разом переможемо! Слава Україні! Героям слава!