РОЗПОРЯДЖЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ПРО СКЛИКАННЯ ХXIV-ОЇ СЕСІЇ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ЯМНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Івано-Франківської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05 лютого 2024 року                                                           № 35

Про скликання ХХІV-ої сесії

Ямницької сільської ради

Відповідно до п. 4 ст. 46, п. 6 ст. 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати ХХІV-у сесію Ямницької сільської ради у четвер, 22 лютого 2024 року о 16-00 год. в актовій залі Ямницького ліцею.
  2. Запропонувати такий порядок денний засідання сесії:

2.1 Про виконання бюджету Ямницької сільської територіальної громади за 2023 рік.

2.2 Про внесення змін до бюджету Ямницької сільської територіальної громади на 2024 рік.

2.3 Про спрямування залишку коштів загального та спеціального фондів сільського бюджету.

2.4 Земельні питання.

2.5 Інші питання.

Виконавчому апарату сільської ради забезпечити проведення організаційних заходів для ефективної роботи сесії.

Сільський голова                                  Роман КРУТИЙ