ЯМНИЧАНИН РОМАН СЕМЧЕНКО НАГОРОДЖЕНИЙ ПОЧЕСНОЮ ВІДЗНАКОЮ ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧА ЗСУ “ХРЕСТ ХОРОБРИХ”

  Почесною відзнакою Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного “Хрест хоробрих” нагородили захисника з Ямниці Романа Семченка.

    Військовослужбовець з 18 років проходив строкову службу в армії, а коли розпочалося повномасштабне вторгнення, підписав контракт і в лютому 2023 р. пішов на передову боронити рідну землю від окупантів. Роман пройшов складний відбір в одну зі штурмових бригад, до якої прагнув потрапити. Служба у штурмових військах – одна з найскладніших та найбільш відповідальних, адже вимагає високого рівня професійності, вмотивованості, сильного духу та готовності до виконання будь-яких бойових завдань.

   Роман Семченко брав участь у визволенні країни від агресора на передових лініях оборони на Бахмутському напрямку Донецької області. За сумлінне виконання поставлених завдань, проявлені мужність, героїзм, патріотизм та хоробрість під час захисту України від ворога військовослужбовця відзначено високою нагородою Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного “Хрест хоробрих”.

    “Моя гордість, моя радість, мій біль і моя тривога… Молюся і щиро вірю, що дочекаюся сина вдома живим і здоровим”,  – каже матір воїна Леся Семченко.

    Голова Ямницької територіальної громади Роман Крутий висловлює безмежну вдячність захиснику з Ямниці за оборону України:

    “Вітаємо нашого земляка з отриманням високої відзнаки, щиро дякуємо за хоробрість, героїзм, стійкість, відвагу та захист Держави! Бажаємо якнайшвидшого щасливого повернення додому з Перемогою!

   Довідково:

  “Хрест хоробрих” –  відзнака головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного, заснована в 2021 році. Нагрудним знаком “Хрест хоробрих” нагороджуються військовослужбовці та працівники Збройних Сил України за героїчний вчинок, пов’язаний з ризиком для життя (здоров’я) під час участі у бойових діях об’єднаних, антитерористичних операцій, а також операціях з підтримання миру та безпеки, ліквідації наслідків природних та техногенних катастроф, інших надзвичайних ситуацій.