ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

  У п’ятницю, 02 лютого 2024 року, під головуванням сільського голови Романа Крутого відбулося засідання виконавчого комітету Ямницької сільської ради.

  На засіданні розглянули питання:

 1. Про присвоєння поштової адреси.
 2. Про дозвіл на вирубку аварійно-небезпечних дерев та кущів.
 3. Про дозвіл на вирубку дерев та кущів.
 4. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на приєднання до каналізаційних мереж індивідуальних житлових будинків громадян.
 5. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на приєднання до каналізаційних мереж індивідуальних житлових будинків громадян.
 6. Про надання дозволу на газифікацію житлового будинку
 7. Про затвердження плану роботи з військового обліку та графіку проведення перевірок.
 8. Про дозвіл на здійснення робіт з розкопування дорожнього асфальтного покриття вулиці Сонячна.
 9. Про закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої та дошкільної освіти Ямницької сільської ТГ.
 10. Про перелік об’єктів та види безоплатних суспільно-корисних робіт для осіб, які засуджені до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі, у вигляді громадських робіт, або були притягнуті до адміністративної відповідальності у вигляді громадських робіт на 2024 рік.
 11. Про перелік об’єктів та види робіт для осіб, які були притягнуті до адміністративної відповідальності у вигляді суспільно корисних робіт на 2024 рік.
 12. Про повідомну реєстрацію колективних договорів та угод.
 13. Про погодження на здійснення виїзної торгівлі.
 14. Про надання дозволу на визначення частки у спільній сумісній власності на нерухоме майно, співвласником якого є неповнолітня дитина.
 15. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ямницької сільської ради від 09 березня 2022 року “Про надання дозволу на вчинення правочину”.
 16. Про затвердження місцевого плану заходів з виконання Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2025 року.
 17. Інші питання.

   Після розгляду кожного з питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.

ФОТОЗВІТ: