ЗВІТ ПРО ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

Мешканці Ямницької територіальної громади, волонтери, меценати, жертводавці та небайдужі продовжують допомагати українському війську долати окупанта. Зокрема, 01 жовтня 2023 р. в Ямниці було проведено ЯРМАРОК-АУКЦІОН НА ПІДТРИМКУ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ.

Голова громади Роман Крутий висловлює велику вдячність кожному, хто долучився до надання допомоги нашим Захисникам.

“Перемога здобувається у бою, на передовій, а кується в тилу. Тому ми продовжуємо докладати всіх можливих зусиль, аби підтримати українські Збройні Сили. Тільки разом проженемо ворога з нашої землі! Слава Україні! Героям слава! – зазначив сільський голова.

Ямницька сільська рада інформує про спрямування на підтримку військовослужбовців з Ямницької ТГ коштів у сумі 305 976 грн (296 176 грн, 150 євро та 100 доларів), зібраних під час проведення ярмарку-аукціону:

• 35 000 грн – придбання надувного човна

• 15 862 грн – придбання продуктів харчування для військовослужбовців

• 6 625 грн – придбання пального для доставки транспортного засобу воїнам на Схід

• 73 500 грн – залучено до придбання автомобіля Hyundai

• 5 400 грн – придбання одягу для військовослужбовців

• 60 000 грн – залучено до придбання тепловізора

• 22 000 грн – залучено до придбання приладу нічного бачення

• 14 320 грн – залучено до ремонту автомобіля для потреб захисника

• 2 850 грн – придбання пального для перевезення автомобіля для військовослужбовця

• 16 000 грн – придбання продуктів харчування для воїнів

• 5 500 грн – придбання кулезахисного шолома