ПРАЦІВНИКИ КП “ЯМНИЦЯ” ПРИЙМАЛИ ВІТАННЯ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

  З нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, яке в Україні щорічно відзначається у третю неділю березня, голова Ямницької територіальної громади Роман Крутий привітав співробітників комунального підприємства “Ямниця”.

  Він подякував працівникам за сумлінну і відповідальну працю та щоденні нелегкі зусилля, яких вони докладають, щоби всюди було чисто, а мешканцям – комфортно проживати. Також голова ТГ висловив вдячність керівнику комунального підприємства Руслану Савуляку за добре налагоджену роботу КП “Ямниця”, що сприяє підтримці ЖКГ Ямницької громади на високому рівні.

  Роман Крутий побажав комунальникам міцного здоров’я, добра, достатку, успіхів, позитивних емоцій, всіх благ та вручив грошові винагороди. Найсумлінніші працівники КП “Ямниця” та їхній керівник були нагороджені грамотами сільського голови.

   В свою чергу, керівник КП “Ямниця” Руслан Савуляк вручив сільському голові подяку за сприяння у розвитку КП “Ямниця”, спільну роботу у сфері благоустрою населених пунктів та з нагоди свята Дня працівників житлово-комунального господарства. Також грамотами з нагоди свята були відзначені працівники.

ФОТОЗВІТ: