ТРАГІЧНІ НОВИНИ З ПЕРЕДОВОЇ. ЗАГИНУВ ЗАХИСНИК З ТЯЗЕВА АНДРІЙ БОДНАРЧУК

   Жорстока війна продовжує забирати у нас найкращих синів України. Дуже сумна новина з фронту знову надійшла у Ямницьку територіальну громаду. Під час боїв з московськими окупантами трагічно обірвалося життя жителя села Тязів АНДРІЯ БОДНАРЧУКА.

   Народився Андрій Васильович Боднарчук 19 червня 1984 р. в Ямниці. Після одруження проживав з сім’єю у с.Тязів. Ще під час неоголошеної війни в зоні АТО (ООС), ризикуючи власним життям, він захищав землі рідної Батьківщини від загарбників. А коли вибухнула повномасштабна війна, Герой від першого дня російського вторгнення став на захист Батьківщини.

    Солдат Андрій Боднарчук був механіком ремонтного відділення у ремонтній роті автомобільної техніки однієї з військових частин. 06 березня 2024 р. воїн загинув від отриманих поранень внаслідок влучання ракети збройних формувань рф у Донецькій області.

  Усією громадою висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким Захисника, який віддав своє життя, оберігаючи нашу Вітчизну. Вічна пам’ять, вдячність і слава загиблому Герою України!

  Про церемонію прощання та чин похорону буде повідомлено додатково.