У ЯМНИЦЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОВЕЛИ ЗМАГАННЯ “ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ”

    26 березня 2024 року в оновленій спортивній залі Ямницького ліцею пройшов ІІ етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів освіти нашої громади під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО». Змагання  відбулися з футзалу та волейболу. Перед початком змагань присутні виконали Гімн України та вшанували хвилиною мовчання усіх полеглих героїв, які віддали  своє життя за свободу і незалежність України.

  З вітальним словом до учасників змагань звернувся сільський голова Роман Крутий, який наголосив, що докладатиме усіх  зусиль, щоби спорт у громаді розвивався, а школярі і молодь були активними його учасниками.  

  Юні спортсмени  зуміли  показати не тільки свою фізичну підготовку та спортивні здібності, а й витривалість, командний дух, вміння швидко орієнтуватись у зміні обстановки  під час гри.  Боротьба була досить  запеклою, тому вболівальники не стихали ні на хвилину та не стримували емоцій.

  Хочеться відзначити і професійну роботу суддів: Андрія Драганчука, в.о. Ямницької ДЮСШ, Івана Когуча – керівника МО учителів фізичної культури, предмету «Захист України», основ здоров’я.

  У підсумку змагань призові місця розділилися таким чином: І місце посіла команда Ямницького ліцею, ІІ місце – Тязівської гімназії, ІІІ місце – Павлівського ліцею.  Дипломами за участь у спортивних іграх нагороджені команди Сілецької та Майданської гімназій. Кожна команда, незалежно від зайнятого місця, отримала в подарунок від сільського голови Романа Крутого спортивні призи: футбольні, баскетбольні, волейбольні та тенісні м’ячі.

    Дякуємо Збройним Силам України за змогу проводити даний захід!

  Вітаємо спортсменів з високими результатами та бажаємо команді Ямницького ліцею гідно представити нашу громаду на районному етапі змагань! Дякуємо учителям, керівникам закладів освіти за підготовку та підтримку!

ФОТОЗВІТ: