ВТРАЧАЄМО ГЕРОЇВ. ВІЙНА ЗАБРАЛА ЖИТТЯ ВОЇНА З ТЯЗЕВА ВАСИЛЯ ФЕДИКА

 Сумна звістка з фронту знову сколихнула Ямницьку територіальну громаду. В героїчному бою з рашистськими загарбниками на Сході України трагічно загинув тязівчанин ВАСИЛЬ ФЕДИК. Народився Василь Васильович Федик 03 квітня 1972 р. в Тязеві. Вчився у Тязівській школі. В молодому віці служив в десантних військах. Після одруження проживав з сім’єю в рідному селі.

  У січні 2023 р. Герой був мобілізований та пішов захищати рідну землю від окупанта. Солдат Василь Федик служив на передовій навідником гірсько-штурмового відділення в одній з військових частин. У березні 2023 р. зв’язок з ним обірвався. З того часу офіційно числився серед військовослужбовців, які зникли безвісти.

  На жаль, прийшла сумна звістка з фронту про підтвердження загибелі Василя Федика. Серце Захисника зупинилося 22 березня 2023 р. від поранень, несумісних з життям, під час виконання бойового завдання на Бахмутському напрямку у Донецькій області.

  Вірний присязі Герой до останнього подиху виконував свій обов’язок захищати Батьківщину. Робив усе для визволення рідної землі: був щирим патріотом, мужнім та відважним Захисником.

  Усією громадою висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким Захисника. Вічна пам’ять, вдячність і слава загиблому Герою України! 

  Про церемонію прощання та чин похорону буде повідомлено додатково.