ДЕНЬ МАТЕРІ – СВЯТО ЛЮБОВІ І ПОВАГИ. У ЯМНИЦЬКІЙ ГРОМАДІ ВШАНУВАЛИ НАЙРІДНІШИХ

   День Матері – свято близьке і дороге нашому народу, бо в душі кожного українця живе любов до Матері Божої – найсвятішої Богородиці, матері – України – нашої любої Батьківщини, і матері рідної, котрій завдячуємо своїм життям. З нагоди відзначення цього величного свята у Ямницькій територіальній громаді пройшли заходи на вшанування матерів.

   У неділю, 12 травня 2024 р., у Ямниці, Павлівці, Сільці, Тязеві, Рибному, Майдані, Ценжеві та Новій Гуті учасники святкових дійств вітали матерів щирими і добрими словами, піснями, грою на музичних інструментах, поезією, танцями.

   На завершення урочистого заходу в Ямниці голова громади Роман Крутий звернувся зі словами привітань до усіх жінок-матерів:

   “Найцінніше, що є у кожного з нас – це дар життя і найближча людина – мама, яка нам його подарувала. Шановні матері, низькій вам уклін, міцного здоров’я, щасливої долі, мирного неба над головою і довгих років життя. Нехай у ваших сім’ях панують злагода, взаєморозуміння, повага й тепло…

   Після всіх урочистостей у кожному населеному пункті присутні матері й бабусі на знак поваги, шани і вдячності отримали троянди та солодкі дарунки від сільського голови і депутатського корпусу Ямницької ТГ.

   До слова, у с. Рибне на день матері проведенням урочистого заходу не тільки вшанували найрідніших, але й підтримали військовослужбовців ЗСУ. Присутні склали добровільні пожертви для Захисників у сумі 7093 грн, які передали у Ямницьку сільську раду. Про їх спрямування буде поінформовано додатково. Велика подяка мешканцям Рибного за добру справу підтримки українського війська.

   Висловлюємо вдячність за організацію мистецьких заходів з нагоди Дня матері, зокрема: керівництву Ямницької територіальної громади та депутатському корпусу, старостам сіл, священнослужителям, відділу культури, молоді та спорту, усім директорам та завідувачам клубних установ, Будинків культури, художнім керівникам і колективам Будинків культури та клубів, директору, викладачам та учням Ямницької ДМШ, відділу освіти ТГ, директорам освітніх установ, учителям, учням та всім, хто долучився до проведення урочистостей.

    Ще раз дякуємо вам, матері, за любов і підтримку. Низько вклоняємося за вашу мудрість, терпіння та доброту!

ФОТОЗВІТ. ЯМНИЦЯ

ФОТОЗВІТ. ПАВЛІВКА

ФОТОЗВІТ. СІЛЕЦЬ

ФОТОЗВІТ. ТЯЗІВ

ФОТОЗВІТ. РИБНЕ

ФОТОЗВІТ. МАЙДАН

ФОТОЗВІТ. НОВА ГУТА

ФОТОЗВІТ. ЦЕНЖІВ