ДОРОГІ ЖІНКИ, ЛЮБІ МАТЕРІ, БЕРЕГИНІ РОДУ, ПРИЙМІТЬ ЩИРІ ВІТАННЯ ЗІ СВЯТОМ МАТЕРІ!

   Найцінніше, що є у кожного з нас – це дар життя і найближча людина – мама, яка нам його подарувала. Мати є символом безмежної відданості, берегиня роду і найрідніша у світі жінка, яка вчить нас першому слову, веде по життю, піклується, виховує, дбає, завжди чекає, оберігає і дарує дітям свою ніжність, душевне тепло і ласку…

   День матері під час війни – це зовсім інший день, ніж у мирні часи, бо материнське серце кожної української жінки болить за усіх, хто боронить нашу Україну від підступного ворога.

    Ми низько вклоняємось тим матерям, які в щоденній молитві чекають вдома своїх синів, бажаємо витривалості та мужності матусям, котрі зі зброєю в руках захищають своїх діточок, в глибокій пошані дякуємо матерям, чиї діти віддали за нас свої життя.

   Любі наші матері, у це світле свято висловлюємо вдячність кожній українській мамі та бабусі за дарунок життя, мудрість, турботу, виховання, недоспані ночі, за щирі молитви, самопожертву і материнську любов. Ви завжди поруч, допомагаєте, підтримуєте та розумієте, як ніхто інший.

   Міцного вам здоров’я, мирного неба, спокою в душі, затишку в домі і довгих років життя. Будьте завжди усміхнені, сповнені надії та життєвої енергії. Нехай у родинах панує злагода, а ваші нескінченні турботи, безмежне терпіння, любов і відданість хай світлом та добром відгукуються у душах дітей.

  З повагою

 Голова Ямницької територіальної громади

 Роман Крутий