ЯМНИЦЬКА ДМШ ГІДНО ПРЕДСТАВИЛА НАШУ ГРОМАДУ НА ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ

11 травня 2024 р. в обласній філармонії ім. Ірини Маланюк відбувся гала-концерт переможців обласного конкурсу виконавської майстерності творчих колективів мистецьких шкіл області “Ми діти твої, Україно!”. Серед учасників-переможців конкурсу –  представники Ямницької дитячої музичної школи.

Гідно, на високому рівні представили нашу громаду під час події директор Ямницької ДМШ Світлана Бойко та учениця Юлія Данильців, виступивши у фінальному номері з піснею “Моя Україна”. Аранжування до цієї композиції написала викладач Ямницької ДМШ, композитор Мар’яна Гусар.

Крім того, Ямницька ДМШ разом із колективом закладу отримали подяку від голови Івано-Франківської ОДА Світлани Онищук за високий професійний рівень, творчі здобутки, виконавську майстерність та вагомий внесок у розвиток українського мистецтва.

Сільський голова Роман Крутий від імені всієї громади вітає талановитих викладачі та учнів Ямницької дитячої музичної школи:

“Дякуємо за вашу творчу працю, наполегливість, професійність, високі досягнення і внесок у розвиток культури Ямницької громади. Бажаємо великих успіхів та нових творчих злетів у благородній культурно-мистецькій справі!