ЯМНИЦЬКА ГРОМАДА ПРОВЕЛА ЗАБІГ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

В суботу, 11 травня 2024 р., в Ямницькій територіальній громаді відбувся забіг на підтримку воїнів ЗСУ. Спортивно-патріотична акція, що пройшла в Ямниці, приурочена до десятиріччя започаткування Цивільно-військового співробітництва у Збройних Силах України.

Участь у забігу – це можливість підтримати захисників, об’єднати молодь та свідомих мешканців громади навколо цінностей української державності, незалежності і територіальної цілісності України.

У патріотичній акції взяли участь 19 учасників з населених пунктів Ямницької ТГ. До забігу долучилися, зокрема, секретар сільської ради Юрій Проценко, депутати Михайло Юркевич та Мар’ян Дерун, працівники Ямницької сільської ради та активісти громади.

Під час забігу спортсменам потрібно було подолати одну з трьох попередньо обраних дистанцій – 500 м, 1 км та 3 км.

Після завершення спортивного дійства на підтримку воїнів ЗСУ учасників привітали голова Ямницької територіальної громади Роман Крутий та директор Ямницької ДЮСШ Андрій Драганчук.

Зокрема, сільський голова подякував усім, хто долучився до організації й проведення акції, зазначивши: Сьогодні кожен на своєму місці має робити все для того, щоб наші хлопці-захисники відчували, що ми про них не забуваємо, підтримуємо їх і продовжуємо вірити в Перемогу. Слава Україні і Героям слава!

Переможці та учасники забігу були відзначені медалями за призові місця, грамотами і подяками за участь.